Polityka prywatności

Firma OPTOtech Sp. Z o.o. Sp. K. zbiera dane osobowe i inne dane nie posiadające takiego przymiotu. Zbieranie odbywa się, w zależności od rodzaju danych, z inicjatywy użytkownika lub automatycznie.


 

Korzystając w jakikolwiek sposób z serwisu użytkownik akceptuje zasady zawarte w niniejszej Polityce Prywatności.

 

Dane zbierane są podczas rejestracji i składania zamówień oraz zgłoszeń serwisowych.

 

Dane osobowe przetwarzane będą przez firmę OPTOtech Sp. z o.o. Sp. K., działajacą jako administrator danych osobowych, dla celów i w sposób podany w treści oświadczenia w przedmiocie zgody na przetwarzanie danych osobowych lub w treści informacji znajdującej się w stosownym regulaminie. Użytkownik ,a prawo do wglądu do swoich danych oraz do ich poprawiania, bądź nieodwracalnego ich usunięcia

 

Podczas wizyty w serwisie, automatycznie zbierane są dane dotyczące tej wizyty, tj. adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego - dane te nie pozwalają na jednoznaczne zidentyfikowanie danych klienta.

 

Podczas kontaktu z firmą (np. złożenia zamówienia, reklamacji itp.) za pomocą strony internetowej, telefonu czy też poczty e-mail, firma wymaga podania danych w celu ustalenia tożsamości klienta i możliwości zwrotnego kontaktu z nim.

 

Dane osobowe, które klient podał i na których przetwarzanie wyraził zgodę, będą przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu, jakie obejmowała dana zgoda lub w celu dozwolonym ustawą.

 

Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na serwisach lub też do zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach.

 

Jeśli wypełniając formularz kontaktowy klient wysłał wiadomość do OPTOtech Sp. Z o.o. Sp. K. firma może kontaktować się z nim telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej w celu odpowiedzi na jego pytania.


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu